Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/eropreke/domains/4hair.lt/public_html/system/database/mysql.php on line 6

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/eropreke/domains/4hair.lt/public_html/system/database/mysql.php on line 6
Wella produktai

Wella produktai

Renkantis profesionalias plaukų priežiūros priemones itin svarbu ne tik jų sudėtis, tačiau ir šių priemonių gamintojas. Natūralu, jog gerbiama ir vertinama produkcija tampa ne šiaip sau. Gerą vardą tarp savo srities profesionalų išsikovoti tikrai nėra lengva, nes tam reikia itin daug pastangų ir įdirbio – grožio profesionalai yra itin reiklūs savo naudojamoms priemonėms. Tačiau Wella su šiuo iššūkiu susitvarkė ir šiandien yra viena žinomiausių plaukų priežiūros priemonių gamintojų pasaulyje.

Wella produktai yra dviejų tipų – masiniam pardavimui skirti produktai ir profesionaliam naudojimui skirti produktai. Kuo jie skiriasi? Masiniam vartojimui parduodami Wella produktai atitinka kiek mažesnius kokybės standartus, tuo tarpu profesionalūs Wella produktai pasižymi itin kokybiškomis ir stipriomis formulėmis, kurių pagalba išgaunama maksimali kokybė. Tačiau pavadinimas „profesionalus“ jokiu būdu nereiškia, jog jūs negalite jų naudoti. Atvirkščiai, siekdami maksimalaus efekto, turėtumėte naudoti tik profesionalius produktus, skirtus plaukų priežiūrai. Būtent šiais produktais ir yra prekiaujama elektroninėje parduotuvėje 4hair.lt

Wella profesionals produktai pasižymi itin aukšta kokybe – jie sukurti taip, jog jais prižiūrimi plaukai gautų maksimalų siekiamą efektą, nepriklausomai nuo to ar jūs esate grožio profesionalas ar tiesiog siekiate maksimalios plaukų priežiūros kokybės. Wella Professionals tinka visiems.

Gamintojai siūlo itin didelį wella produktų spektrą – nuo šampūnų iki fiksavimo priemonių, skirtų tik plaukų galiukams. Todėl, mes tikrai turėsime ką jums pasiūlyti, kad ir ko jūs ieškotumėte.

Savo asortimente turime Wella šampūnų, kondicionierių, plaukų kaukių, serumų, skirtų visų (normalių, sausų, linkusių riebaluotis ar pleiskanoti, dažytų, plonų ir kt. plaukų savininkams). Plaukų formavimo ir fiksavimo priemonių.

Wella produktai yra skirti tiems, kas savo plaukams nori suteikti maksimalią kokybę, profesionaliai prižiūrėdami juos namuose. Tai puikus pasirinkimas!